FINANSOWANIE

FINANSOWANIE NIERUCHOMOŚCI - OSIEDLE MARCOWE

Świadczymy usługi pośrednictwa w finansowaniu zakupu nieruchomości. Jesteśmy partnerem wiodących na rynku banków z zakresu kredytów hipotecznych. W ramach pośrednictwa kredytowego, zajmujemy się fachowym doradztwem skierowanym na potrzeby klienta, przygotowaniem wniosków kredytowych , pomocą w skompletowaniu niezbędnych dokumentów oraz innych czynności wynikających ze specyfiki banku. Pośrednictwo kredytowe odbywa się bez opłat ze strony kupującego nieruchomość.

Nasz doradcabezpłatnie – pomoże uzyskać finansowanie zakupu, wybierając jedną spośród aktualnych ofert aż 22 banków. Specjalizujemy się w kredytach hipotecznych. Pomożemy uzyskać zdolność kredytową, dobierając rozwiązanie skrojone na miarę.

Z nami otrzymasz kredyt, który będzie dostosowany do Twoich możliwości. Wypełnij formularz kontaktowy.

Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Masz pytanie? Zadzwoń.

EKSPERT FINANSOWY

SYLWIA RADOMSKA

tel.: +48 515 210 294
email: sylwia.radomska@alextg.pl

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Administratorem danych osobowych jest ArdInvest Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wałowa 28C/l14, 84-200 Wejherowo. Z Administratorem można się kontaktować poprzez e-mail: biuro@ardinvest.pl. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1, lit a, b i f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r., tj. RODO, oraz zgody osoby, której dane dotyczą, która może być w każdym momencie wycofana. Dane przetwarzane są w celu w celu oferowania, obsługi i realizacji usług finansowych, udokumentowania w/w czynności i zapewnienia najwyższej jakości usług dla klientów ArdInvest Sp. z o.o. Administrator nie udostępnia danych, ani nie przekazuje danych do państw trzecich/ organizacji międzynarodowych.